مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش بادام درختی توسط تولید کننده در شرکت زرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید بادام درختی ایرانی شرکت زرین مغزفرایند تولید، فروش بادام درختی تا صادرات بادامتامین کننده اصلی بادام پوست کاغذیپخش کننده بادام سنگی در ایرانمرکز خرید بادام ماماییفروشنده بادام منقاقیمت بادام درختی تلخقیمت روزانه پسته خام صادراتی
فروش بادام درختی شرکت زرین 09120774128

 

تولید و فروش بادام درختی عمده در شرکت زرین مغز همچنان ادامه دار و مستمر می‌باشد.

 • ما جهت افزایش تراز تجاری کشور مدتها است که در زمینه تولید و فروش عمده بادام درختی ورود کرده‌ایم.
 •  این تولید را مستقیما از تولید کننده تا خریدارن زیر نظر داریم و الویت اصلی را رضایت هر دو طرف از تولید تا صادرات بادام درختی می‌دانیم.
 •  
 • فروش بادام درختی شرکت زرین 09120774128

تولید بادام درختی ایرانی شرکت زرین مغز

تولیدات ما در زمینه بادام به شرح زیر می‌باشد.

 • ۱- بادام مامایی با پوست
 • ۲- بادام ربیع با پوست
 • ۳- بادام کاغذی
 • ۴- بادام سنگی
 • ۵- بادام شاهرودی
 • ۶- بادام زمینی

همه این نمونه ها بادام ایرانی هستند. برای خرید و فروش داخلی و آجیل فروشان و صادر کنندگان بادام و حتی مواد اولیه کارخانه های ساخت لوازم بهداشتی آرایشی استفاده می‌شوند. قیمت بادام ایرانی، قیمتی متعادل می‌باشد. همچنین: مغز بادام مامایی، مغز بادام شاهرودی، مغز بادام ربیع، مغز بادام سنگی و مغز بادام زمینی که همه این موارد در داخل و هم در خارج از کشور مورد استفاده و کاربردهای مختلف قرار می‌گیرند.

 

فرایند تولید، فروش بادام درختی تا صادرات بادام

کاشت بذرهای بادام در اواخر پاییز قبل از رسیدن سرما آغاز می‌شود. این بذرها که از نوع بادام سنگی تلخ و سنگی شیرین جهت کاشت درخت بادام استفاده می‌شوند، پس از شش ماه پوسته چوبین را چاک داده و نهال ظریف آن از دل خاک بر می‌خیزد. 

در اویل سال بعد، به نهال درخت بادام تلخ، انواع پیوند بادام های دیگر زده می‌شوند. مانند:بادام مامایی، بادام کاغذی، بادام ربیع و بادام سنگی.

نهال پس از پیوند، حدود چهار سال به رسیدگی نیاز دارد تا به بار بنشیند. در بهار گل دهی دارد و اگر در فصول ابتدایی سال از گزند سرمای شدید بهاره در امان بماند، در اوایل شهریور ماه پوست مخملین آن چون صدفی شکفته می‌شود. بنابراین آن زمان موقع برداشت محصول می‌باشد. 

برداشت بادام به دو شیوه است:

 • روش دستی
 • روش مکانیکی

در روش برداشت دستی، باغداران توسط چوب های بلند با تکان دادن درخت باعث ریزش بادام از درخت می‌شوند. اما در روش مکانیکی، توسط دستگاه های پیشرفته می‌توان عملیات برداشت را انجام داد. 

بعد از برداشت بادام باید عمل جداسازی پوست سبز را انجام دهیم که در باغات ایران توسط دست انجام می‌گیرد. اما در کشور های آمریکایی و اروپایی این کار توسط ماشین های پیشرفته انجام می‌شود. در نهایت باید سریعا عملیات خشک کردن بادام را انجام دهند. به دلیل این که رطوبت موجود در بادام زیاد است و ممکن است بادام ها سریعا دچار فساد شوند. درنتیجه فرایند خشک کردن بادام را خیلی زود انجام می‌دهند.

در بعضی مناطق می‌توان در هوای آزاد این کار را انجام داد. اما در مناطقی که شرایط مقدور نباشد، توسط دستگاه های پیشرفته فراوری و خشک کردن را انجام می‌دهند و بعد به صورت فله و یا در بسته بندی وارد بازار هدف می‌شوند.

در شرکت زرین مغز برای فروش بادام درختی و صادرات مغز بادام، بادام با پوست را با دستگاه های مخصوص شکسته و مغز را جدا میکنیم و پس از سرتینگ در بسته بندی های مخصوص صادر می‌شوند. 

تامین کننده اصلی بادام پوست کاغذی

بادام پوست کاغذی را می‌توان در قطب تولید ان یعنی اصفهان و چهارمحال بختیاری تامین کرد. کیفیت بادام پوست کاغذی اصفهان، در سراسر ایران شناخته شده می‌باشد. طعم بی نظیر و مرغوبیتی که در بادام محب موجود است، میزان تقاضا و فروش بادام را در بازارهای بین المللی و داخلی ارتقا بخشیده است.

 نام های دیگر بادام پوست کاغذی را باید بدانیم تا در مواقع خرید و فروش نیز از فرصت های ویژه فروش غافل نشویم. نام های دیگر بادام کاغذی، منقا و محب است و یا بادام نازکه که در بین بازاریان معروف می‌باشد.

در مصرف بادام کاغذی فواید و ویژگی های درمانی سرشاری نهفته است که در ازبین بردن پوکی استخوان و دندان ها و تقویت کننده سیستم ایمنی موثر می‌باشد. همچنین در پیشگیری از سرطان و دیابت نیز بادام محب نقش تعیین کننده‌ای دارد.

پخش کننده بادام سنگی در ایران

بادام سنگی را با ویژگی های پوست سخت و محکمی می‌شناسند. برای دستیابی مغز بادام سنگی باید از لایه سخت اولی که محافظ مغز بادام است گذشت. شکستن مغز بادام سنگی کار ساده ای نیست، بلکه باید از ابزار و وسایل استفاده کرد. همین عامل مقدمه تولید ابزارهایی مثل بادام شکن های دستی و صنعتی شد. بادام سنگی در فارس، همدان و چهارمحال بختیاری، اصفهان و اراک تولید و تامین می‌گردند.

پخش کننده بادام سنگی در ایران، باید بادام هایی را برای پخش و فروش انتخاب کنند که از سلامت و ضمانت های بهداشتی برخوردار باشند. ظاهر و سایز و اندازه بادام سنگی ایران متناسب و یک دست باشند. فروش بادام درختی توسط تولید کننده فرصتی است برای پخش کننده بادام سنگی که از ارتباط نزدیک با کشاورز بادام بهره مند شود و پخش بادام سنگی را با کیفیت ادامه دهد. 

شیرینی بادام سنگی دلچسب و لذیذ است. در بادام سنگی طبیعتا مقداری تلخی نیز وجود دارد که از همین تلخی بادام به صورت مصارف دیگر مانند تهیه روغن بادام تلخ استفاده می‌شود.

مرکز تولید مغز بادام شیرین شرکت زرین 09120774128

مرکز خرید بادام مامایی

برای خرید بادام مامایی لازم است، اطلاعاتی پیرامون کیفیت و سلامت محصول بادام داشته باشند. برای داشتن خریدی مناسب و مطلوب لازم است با مرکز خرید بادام مامایی آشنا شوید.

مرکز تولید بادام مامایی در شهرکرد و سامان می‌باشد که مورد توجه بسیاری از خریداران و فروشندگان بادام مامایی قرار گرفته است. موقعیت و شرایط ایده آل اقلیمی کمک می‌کند تا محصول بادام در این منطقه به خوبی رشد کند و تولید شود.

بادام مامایی از بادام های درختی دیگر سایز و اندازه متمایز و بزرگ تری دارند و به انواع خام یا بوداده نیز خرید فروش می‌گردند. در سبد آجیل و خشکبار، بادام مامایی در بین مصرف کنندگان ایرانی چندان سابقه خرید و مصرف ندارد. چرا که قیمت گزافی دارد و غالبا کشورهای خارجی طالب و خریدار این بادام هستند. در واقع نوعی بادام صادراتی به حساب می آیند.

فروشنده بادام منقا

بادام منقا همان طور که گفته شد نام دیگر بادام پوست کاغذی است که از محبوبیت و طرفداری زیادی برخوردار می‌باشد. مصرف و میزان خرید فروش بادام محب یا منقا در ایران رواج و سیر صعودی دارد. آن هم به واسطه شرایط راحت و ساده استفاده از بادام می‌باشد.

 با فشار اندک بادام، مغز بادام از پوسته جدا شده و خوش طعم و لذیذ می‌باشد. فروشنده بادام منقا به تعیین قیمت بادام نسبت به اجرای معامله خود با خریدار بادام اقدام می‌نماید. گاهی این فرصت فروش توسط سایت ها و شبکه های اینترنتی فروش فراهم می‌شود.

بنابراین پیداکردن خریدار و فروشنده بادام منقا کار راحت و دردسترسی در نظر گرفته می‌شود. شرکت زرین مغز به عنوان فروشنده بادام منقا در تلاش است بادامی با رعایت استانداردهای بهداشتی و کیفی مناسب در اختیار مصرف کنندگان و خریداران قرار دهد.

قیمت بادام درختی تلخ

بادام تلخ به واسطه طعم تلخ و ناخوشایند به صورت مستقیم مصرف نمی‌شود. تلخی موجود در بادام درختی بخاطر سمی است که در ان وجود دارد. از این رو باید آن را به شکل روغن بادام یا مصارف دیگر تبدیل کرد. تلخی بادام درختی بر فروش آن در مصارف خوراکی نیز اثر گذاشته است. 

 بادام درختی تلخ اگر به دور از واسطه ها و مستقیم از تولیدکننده یا کشاورز خریداری شود، قیمت آن به میزان زیادی پایین می‌آید. این امر موجب صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می‌شود. براساس اینکه بادام چربی لازم و فراوانی داشته باشد، قیمت بالاتری برای آن لحاظ می‌گردد.

منطقه ای که بادام درختی تلخ کاشته می‌شود نیز بر قیمت گذاری بادام نقش مهمی ایفا می‌کند. گاهی هزینه حمل و نقل بادام و رساندن به دست مصرف کننده و خریدار نهایی نیز بر قیمت بادام می‌افزاید.

فروش بادام درختی شرکت زرین 09120774128

 

قیمت روزانه پسته خام صادراتی

کلسیم و پتاسیم، آهن و مس و کربوهیدرات و پروتئین در پسته خام فراوان یافت می‌شود. این بررسی ها نشان می‌دهد که کالری و ارزش و خواص تغذیه ای پسته خام قابل تامل می‌باشد. هر قدر میزان عملیات فراوری روی محصولی مانند پسته کمتر صورت بگیرد، قیمت کمتری برای پسته در نظر کرفته می‌شود. قیمت پسته خام کمتراز پسته های بوداده و یا شور می‌باشد. مزه فوق العاده پسته ایرانی موجب افزایش طرفداران و خریداران پسته در داخل و خارج از کشور شده که بر فروش پسته خام صادراتی نیز تاثیرگذار بوده است.

قیمت پسته بستگی به کیفیت ظاهری، اندازه و سایز پسته و رنگ مغز پسته هم قیمت متفاوتی دارد. پسته‌ای که سفارش خرید داده می‌شود در حجم و تناژ بالا و به صورت عمده قیمت کمتری شامل می‌شود.

برای اطلاع از قیمت روزانه پسته خام صادراتی با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

 

پسته حاج اکبری

مرکز فروش و صادرات بادام ایرانی؛

شرکت زرین مغز

برچسب ها:
رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!