مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تولید بادام زمینی کره گیری به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی تولید بادام‌زمینی کره‌گیریمراکز تولید بادام‌زمینی کره‌گیری در ایرانتولید بادام‌زمینی کره‌گیری شرکت زرینخرید بادام‌ زمینی کره‌ گیری با قیمت مناسبخرید بدون واسطه بادام‌ زمینی کره‌ گیریفروشنده اصلی بادام‌ زمینی کره‌ گیریفروش و قیمت بادام‌ زمینی کره‌ گیری ایرانیمیزان قیمت بادام‌ زمینی کره‌ گیریصادارات بادام‌ زمینی کره‌ گیری ایران به بازارهای جهانقیمت انواع فندق با کیفیت
تولید بادام زمینی کره گیری

ایران رتبه پنجم را در تولید بادام زمینی کره‌ گیری به صورت عمده دارد. تمامی محصولاتی که در ایران کشت می‌شوند ازجمله همین بادام‌ زمینی کره‌ گیری به دلیل توجه و هوشمندی کشاورزان زحمتکش از مرغوبیت و کیفیت عالی برخوردار می‌باشند.

بسیاری از کشورهای جهان تمایل زیادی برای خرید محصولات تولید شده در ایران دارند. آستانه اشرفیه در گیلان و شهرستان پارس آباد مغان در اردبیل قطب تولید بادام‌ زمینی کره‌ گیری در ایران هستند. بادام زمینی به علت درصد بالای روغنی که دارد، بهترین محصول برای تولید کره گیاهی محسوب میشود.

فهمیدن نوع بادام زمینی بر اساس کاربرد ان تاثیر مطلوبی در تولید و تجارت بادام‌ زمینی ایفا می‌کنند. بادام‌زمینی‌ های غلاف‌ دار بر اساس کیفیت، خواص جداگانه‌ای دارند.

بادام‌ زمینی‌ هایی که روشن و درشت می‌باشند در استفاده از بادام برای کره گیری استفاده می‌شوند. از بادام‌ زمینی‌ های ترا ریخته در فرایند کره‌گیری نمی‌توان استفاده مطلوب کرد. بعضی از بادام‌ زمینی‌ های ارگانیک ذاتا مغز تیره تری دارند. در نتیجه در فرایند کره‌ گیری حجم و کیفیت نا مطلوب‌تری نسبت به سایر بادام‌ زمینی دارند. نظیر بادام‌ زمینی‌های کشت شده در شمال افریقا.

بادام درختی شرکت زرین بادام در شهرهای آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان نمایندگی دارد. خرید و فروش بادام‌ زمینی کره‌ گیری را به عهده دارد.

تولید بادام زمینی کره گیری

چگونگی تولید بادام‌زمینی کره‌گیری

قصد داریم در این مبحث در مورد چگونگی تولید بادام‌ زمینی کره‌ گیری صحبت کنیم. بادام‌ زمینی یکی از مغزهای پرخاصیت  و از نظر کیفیت روغن و منابع غنی بسیار مناسب هستند و در جهان طرفداران زیادی دارند. بادام‌ زمینی بوته ای، کوتاه و یکساله از خانواده نخود می‌باشند.

گل این گیاه قبل از میوه دادن به سمت زمین خم می‌شود و دانه های جوان این گیاه در زمین دفن می‌شوند. به همین علت به آن بادام‌زمینی می‌گویند. برای کاشت بادام‌ زمینی به پنج ماه هوای گرم و بارش سالانه ۲۰ الی ۴۰ میلی لیتر بارش سالانه نیاز می‌باشد. بازه زمانی برداشت بادام‌ زمینی اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که برداشت سریع یا دیرتر بادام‌ زمینی باعث از بین رفتن مغز بادام‌ زمینی می‌شود.

این گیاه در مناطق گرمسیر و معتدل رشد می‌کند و به نور آفتاب و اب فراوان نیاز دارد. زمان کاشت بادام‌ زمینی اردیبهشت ماه و مهرماه زمان برداشت آن می‌باشد. بادام‌ زمینی به دو روش سنتی و صنعتی خشک می‌شود و قبل از خشک و فرآوری بسیار تلخ است.

تولید بادام زمینی کره گیری

مراکز تولید بادام‌زمینی کره‌گیری در ایران

می‌خواهیم با مراکز تولید بادام زمینی کره گیری در ایران آشنا شویم. اصلی‌ترین محل کاشت بادام‌ زمینی کره‌ گیری در ایران در شهرستان آستانه اشرفیه در استان گیلان است. با انتقال بذر به سایر استان‌ها و همچنین آموزش شیوه تولید، دیگر مناطق ایران هم به کاشت بادام‌ زمینی کره‌ گیری روی اوردند.

دشت مغان در استان اردبیل به علت آب و هوای خوب و بارش‌های نسبتا زیاد و حاصلخیزی خاک به عنوان یکی از مناطق تولید بادام‌ زمینی کره‌ گیری شناخته شده است. استان‌های جنوبی ایران از جمله بندر عباس، کرمان، شیراز از تولید‌کنندگان مطرح بادام‌ زمینی کره‌ گیری در کشور هستند.

کاشت وتولید بادام‌ زمینی کره‌ گیری در کردستان نیز از میزان بهره وری خوبی برخوردار می‌باشد. در سال‌های اخیر کاشت و تولید بادام‌ زمینی کره‌ گیری در گلخانه‌ ها هم رونق گرفته است. البته بادام‌ زمینی‌ های کشت شده در کشورهای دیگر نیز برای فرایند کره‌گیری استفاده می‌شوند. گاها بعضی مراکز به دلیل قیمت تمام شده زیادتر بادام‌ زمینی ایرانی از بادام‌ زمینی خارجی نظیر بادام‌ زمینی چینی استفاده می‌کنند. اما کیفیت بادام‌ زمینی کره‌ گیری ایرانی کیفیت بسیار بالایی داشته و حجم روغن موجود در مغز بادام در ان بیشتر است.

مهمترین نکته در زمینه خرید بادام‌ زمینی کره‌ گیری برای خریداران، کیفیت عالی و قیمت مناسب محصول می‌باشد. شرکت زرین مغز با نمایندگی که در شهرهای تولید بادام‌ زمینی کره‌ گیری دارد، توانسته با حذف واسطه‌ ها به پخش عمده بادام‌ زمینی کره‌ گیری بپردازد.

تولید بادام زمینی کره گیری

تولید بادام‌زمینی کره‌گیری شرکت زرین

تولید بادام‌ زمینی کره‌ گیری شرکت زرین با بالاترین درجه کیفیت و پیشرفته‌ ترین دستگاه‌ها صورت می‌گیرد. بادام‌ زمینی کره‌ گیری به علت روغنی بودن، تا زمانی که به مرحله فروش برسد باید در شرایط مناسب و با تهویه هوای مناسب نگه داری شود تا فاسد نشود. شرکت زرین توانسته  به خوبی این شرایط را فراهم کند و با کیفیت‌ترین محصول را به دست مشتریان برساند.

شرکت زرین علاوه بر اینکه تولید‌کننده بادام‌ زمینی کره‌ گیری می‌باشد، فروش عمده بادام‌ زمینی کره‌ گیری را هم به عهده دارد. این شرکت با همکاری که با کشاورزان و تولید‌کنندگان اصلی در سراسر ایران دارد، توانسته شرایطی را ایجاد کند که با طیف وسیعی از مشتریان داخلی و خارجی در ارتباط باشد. شما مشتریان گرامی می‌توانید به صورت حضوری و آنلاین با شرکت زرین در ارتباط باشید و از محصولات با کیفیت این شرکت برخوردار شوید. جهت اطلاع از قیمت عمده بادام‌ زمینی کره‌ گیری با مدیران فروش تماس بگیرید.

خرید بادام‌ زمینی کره‌ گیری با قیمت مناسب

بدون شک می‌توان اصلی‌ترین هدف متقاضیان را خرید بادام‌ زمینی کره‌ گیری با قیمت مناسب دانست تا در تولید محصولات با کیفیت‌تر نقش پر رنگ‌ تری داشته باشند. در بر طرف کردن میزان تقاضا خرید بادام‌ زمینی کره‌ گیری و حفظ ثبات بازار داخلی تاثیر زیادی داشته باشند.

از انجایی که بادام‌زمینی یک محصول پر کاربرد با خواص تجاری بالا می‌باشد، برای تولید فراورده‌های مختلف نظیر کره بادام‌ زمینی و یا کیک‌های روغنی کاربرد عمده ای دارد. همین امر تاجران را به مراکزی سوق داده که پخش بادام زمینی کره گیری را با بهترین قیمت برای متقاضیان این محصول انجام می‌دهند.

از این مراکز می‌توان به شرکت زرین مغز اشاره کرد که با تولید بادام‌ زمینی و عرضه مستقیم ان توانسته به یکی از مراکز عرضه و فروش بادام‌ زمینی کره‌ گیری با قیمت مناسب تبدیل شود.

خرید بدون واسطه بادام‌ زمینی کره‌ گیری

مسلما خرید بدون واسطه بادام‌ زمینی کره‌ گیری مورد توجه اکثر خریداران می‌باشد. زیرا برای همگان روشن است که خرید مستقیم و بدون واسطه مزیت‌هایی را بدنبال خواهد داشت. از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قیمت مناسب‌تر
 • کیفیت بهتر
 • تازه بودن بار
 • خالص بودن

در زمان خرید بادام‌زمینی کره‌گیری لازم است به نکات زیر توجه فرمایید.

 • بادام زمینی بدون پوست باشد.
 • ترجیحا خام باشد.
 • درصد  چربی آن بالا باشد.
 • سایز مناسبی داشته باشد.
 • تازه و خوش طعم باشد.
 • سالم  و بدون خرابی باشد..

اکثر تولید‌کنندگان بادام‌ زمینی کره‌ گیری مانند شرکت زرین بار، بادام‌ زمینی خود را مستقیما از کشاورزان تهیه می‌‌نمایند و سپس به تولید و فرآوری آن اقدام می‌‌نمایند.

فروشنده اصلی بادام‌ زمینی کره‌ گیری

تاجران و متقاضیانی که با تجارت بادام‌ زمینی کره‌ گیری سر و کار دارند، به دنبال مراکزی هستند که به عنوان فروشنده اصلی بادام‌ زمینی کره‌ گیری عملکرد مطلوبی داشته تا بتوانند خرید بدون واسطه‌ای داشته باشند. بادام‌ زمینی کره‌ گیری متقاضیان زیادی در دنیا دارد. همین امر منجر به واسطه گران زیادی در خرید و فروش بادام‌ زمینی کره‌ گیری گشته و باعث افزایش ان در بازار شده است.

وجود مراکزی که فروش مستقیم بادام زمینی کره گیری را انجام می دهند، باعث جلوگیری از دلالان در خرید و فروش بادام زمینی کره گیری شده است.

شرکت زرین مغز با تولید انواع بادام‌ زمینی ارگانیک و عرضه بدون واسطه به عنوان فروشنده اصلی انواع بادام‌ زمینی تاثیر مثبتی در چند سال اخیر داشته و امکان خرید بدون واسطه را برای تاجران فراهم اورده است.

قیمت بادام زمینی خام شرکت زرین 09120774128

فروش و قیمت بادام‌ زمینی کره‌ گیری ایرانی

فروش و قیمت بادام‌ زمینی کره‌ گیری ایرانی در ارتباطی مستقیم از هم هستند. در چند سال اخیر بازار خرید کره و روغن بادام‌ زمینی رونق یافته است. این محصول جای خود را در سبد غذایی مردم باز کرده است. خرید و فروش بادام‌ زمینی کره‌ گیری هم، رونق زیادی گرفته است. فروش بادام زمینی کره گیری به صورت سفید شده(بدون پوست)  و خام ولی گاها کمی تفت داده شده می‌باشد.

در مورد قیمت بادام‌ زمینی کره‌ گیری باید گفت که علاوه بر نرخ ارز و تورم که غیر مستقیم بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد، کیفیت و نوع بادام‌ زمینی می‌باشد. به کسانی که قصد خرید بادام‌ زمینی کره‌ گیری به منظور تهیه کره بادام‌ زمینی و یا روغن آن را دارند، پیشنهاد میکنیم که این محصول را به صورت فله و عمده خریداری نمایند. همچنین خریدی به صرفه داشته باشند.

شرکت زرین مغز در فروش عمده بادام زمینی کره گیری هم فعالیت میکند که اکثرا به درخواست مشتری، بادام زمینی را به صورت فله ارائه می‌دهند.

میزان قیمت بادام‌ زمینی کره‌ گیری

اطلاع از میزان قیمت بادام‌ زمینی کره‌ گیری تاثیر زیادی در کیفیت خرید برای متقاضیان بادام‌ زمینی کره‌ گیری دارد. قیمت بادام‌ زمینی بسته به عوامل گوناگون دارای نوسانات زیادی می‌باشد. حجم تولید سالانه محصول و همچنین میزان کیفیت بادام‌ زمینی از عوامل اصلی در تغییر قیمت بادام‌ زمینی می‌باشد. یکدسته بودن مغز بادام‌ زمینی و میزان درشت بودن آن، نشانه کیفیت بالاتر بادام‌ زمینی است. برای اطلاع از قیمت بادام زمینی کره گیری با شرکت زرین مغز در تماس باشید. از قیمت روز بادام‌ زمینی استانه و پارس اباد مطلع شده و خرید مطمعن‌ تری داشته باشید.

صادارات بادام‌ زمینی کره‌ گیری ایران به بازارهای جهان

صادارات بادام‌ زمینی کره‌ گیری ایران به بازارهای جهان یکی از فعالیت‌های مهم و ارز آور مراکز فعال در حیطه خشکبار در چند سال گذشته بوده است. بادام‌ زمینی ایران نظیر بادام‌ زمینی استانه و پارس اباد متقاضیان زیادی در دنیا دارند. از جمله بادام‌ زمینی کره‌ گیری مرغوب در دنیا شناخته می‌شوند. همین امر منجر به صادارات بادام‌ زمینی استانه و پارس اباد به کشوره‌های گوناگونی شده است. در نتیجه توانسته سبب ارتقا رتبه صادارات خشکبار برای کشور باشد.

کشورهایی نظیر اسپانیا و ایتالیا رتبه بالایی در صادارات بادام زمینی کره‌گیری در دنیا دارند. کشور ایران نیز با داشتن اقلیم مطلوب برای کاشت بادام‌ زمینی و تولید بادام زمینی با کیفیت، نظیر استانه و پارس اباد سهم مثبتی در صادارات بادام‌ زمینی کره‌ گیری داشته است.

 1. شرکت زرین مغز با تولید بادام‌ زمینی با کیفیت و عرضه انواع بادام، گام مثبتی در صادارات بادام‌ زمینی و رونق بخشیدن صادارات خشکبار در کشور داشته است.

مغز فندق مرغوب

قیمت انواع فندق با کیفیت

تاجران و گروهای تجاری مختلف به دنبال اطلاع از قیمت انواع فندق هستند تا بتوانند فرصت خرید فندق با بهترین قیمت را تجربه نمایند. قیمت فندق بر اساس انواع فندقی که در کشور کشت می‌شود رنج قیمتی متفاوتی دارد. با کیفیت‌ترین فندق کشت شده در ایران در شمال کشور می‌باشد.

روستای اشکورات یکی از مناطق عظیم در تولید فندق ایران است. یکی از با کیفیت‌ترین فندق‌های شناخته شده در کشور می‌باشد که ارزش صاداراتی نیز دارد. پس از ان فندق مغان می‌باشد که کیفیت مطلوبی دارد. هرچه میزان پوکی فندق در حجم تولید بیشتر باشد، قیمت ان بالاتر می‌رود. فندق‌های با کیفیت، حجم بزرگتر و پوسته سنگین دارند که نشانه توپر بودن فندق است. قیمت فندق همیشه مقدار ثابتی را نداشته است. اما نسبت به سایر خشکبارهای مغز‌دار قیمت کمتری دارد. یک محصول پر طرفدار و پرکابرد در صنایع گوناگون می‌باشد.

یکی از فعالیت‌های مهم شرکت زرین مغز در سال گذشته تولید انواع فندق و عرضه آن به یکی از مراکزی تبدیل شده است که تاجران برای اطلاع از قیمت انواع فندق درجه یک با شرکت زرین مغز درارتباط هستند. با اطلاع از قیمت فندق تجارت هدفمند‌تری در زمینه تجارت فندق دارند.

 

برچسب ها:
رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین مغزیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!